Fikirzen, başarılarını kanıtlamaya devam ediyor

Fikirzen, başarılarını kanıtlamaya devam ediyor

26-09-2018

Okunma: 344


360 derece iletişim hizmeti veren ve 15 yıldır Batman’da çalışmalarını sürdüren Fikirzen Reklam Ajansı, sektörün öncü ulusal dergisi Campaign Türkiye Dergisi’nin Eylül sayısında yer aldı.
 
1968 yılından bu yana Reklam, Medya, PR ve Pazarlama İletişimi sektörlerinin global referans dergisi Campaign Türkiye’nin, sektörün kalbinin attığı İstanbul dışındaki şehirlerde büyük işler başaran ajansları konuk aldığı İstanbul Dışı Sayfası’na konuk olan Fikirzen, röportajda ajansın faaliyetlerinden, geçmiş dönem başarılı işlerinden ve gelecek hedeflerinden bahsetti. Reklamcılık ve pazarlama iletişimi sektörlerinin gelişimine katkı sağlamak misyonuyla İngiltere, Asya Pasifik, Orta Doğu ve Hindistan edisyonlarından sonra Türkiye’de Türkçe olarak yayımlanan dergide ilk kez bir Batman firması yer aldı.
 
EKİP ÇALIŞMASI BAŞARI GETİRDİ
 
Ajansın Kurucusu Nurettin Kaya ve Cemal Kaya ile ajans ekibinin çalışmalarına yer verilen röportajda “İstanbul dışı sayfalarımızda bu ay Batman’dan Fikirzen’i misafir ettik. Yerel firmalar dışında, global firmaların bölgedeki yatırımları için de çalışmalar yapan ajansın odak noktası iyi fikir. Öyle ki isimlerini “Fikir ustası” koyacak kadar önemsiyorlar bunu. Geleneksel ve dijital reklamcılığı aynı çatı altında toplayan ajansla Batman’da yürüttükleri faaliyetleri konuştuk.” cümleleri dikkat çekti.

Etiketler : #Fikirzen   #   #başarılarını   #kanıtlamaya   #devam   #ediyor   
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler

Makaleler

Hava Durumu


VAN