Teşekkür Ziyaretleri Devam Ediyor

AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir: Türkiye'nin Demokrasi Bayramını Kutluyoruz

27-06-2018

Okunma: 588


24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Genel seçimlerinden sonra ilçelere teşekkür ziyaretleri  Sason, Kozluk ve Beşiri'den sonra Hasankeyf ve Gercüş ilçeleriyle devam etti. 
Teşekkür ziyaretlerinde; 24 Haziran'da 3. dönem milletvekilliğine seçilen Ziver Özdemir, adaylar Murat Güneştekin, Mehmet Şat, Murat Çiçek ve Ayla Işık katıldı.
Milletvekili Ziver Özdemir, 24 Haziran'da halkın Recep Tayyip Erdoğan'a ve AK Parti'ye büyük oranda desteğiyle sonuçlanması sonucu Demokrasi Bayramını kutlamanının sevinci içerisinde olduklarını vurguladı.
 
"Kaosçuların Oyunlarını Akamete Uğrattınız"
 
24 Haziran akşamı ülkenin birçok açıdan sıkıntılı duruma düşeceğini arzulayan şer ve fitne odaklarına sandıkta iyi bir ders verildiğini belirten Özdemir, "sağduyudan ve istikrardan yana verilen her Oy, leş yiyici şer odaklarının Oyununu boşa çıkartarak akamete uğratmıştır. Eğer aziz halkımız, şer odaklarının kadim bir medeniyet üzerine kurulu yurdumuz üzerine entrikalarla çevrilen oyun ve hilelerini görmemiş olsaydı ve dış güçlerin ve onların içerdeki uzantıları bugün çok farklı söylem ve eylemlerle kaos planlarının başat aktörleri olarak sahada varlık göstereceklerdi. Fakat; Aziz halkımızın feraseti ve ufku sayesinde, tercihini ve duruşunu doğrudan, Hak'tan yana kullandığından ötürü minnettarız." şeklinde konuştu.

Etiketler : #Teşekkür   #Ziyaretleri   #Devam   #Ediyor   #   
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler

Makaleler

Hava Durumu


VAN